TAŚMY MONTAŻOWE

TAŚMY SPECJALISTYCZNE

NASZA OFERTA

Firma Loob również jako dystrybutor taśm ze stali nierdzewnej, taśm odpornych na korozję i taśm kwasoodpornych w swej szerokiej ofercie posiada produkty które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jedni z liderów rynku na terenie Polski Południowej oferujemy taśmy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

W naszej ofercie znajdują się taśmy:

Szeroki zakres produktów jakie oferujemy umożliwia odpowiednie dobranie taśmy i zastosowanie ich w wielu branżach.

Wszystkie dostarczane przez nas taśmy i artykuły zgodne są z obowiązującymi standardami ASTM, DIN, EN, ISO. Dla naszych klientów mamy również możliwość wykonania krawędzi zaokrąglonej dla których tolerancje są zgodnie z normą DIN EN 9445-2, 9445-1, odchyłki od tolerancji po konsultacji z działem technicznym.

POMOC TECHNICZNA


Wieloletnia działalność w branży metalurgii i wytwarzania taśm odpornych na korozję, taśm sprężynowych czy taśm do mocowania przewodów wentylacyjnych pozwoliła nam na pozyskanie szerokiej wiedzy technicznej dotyczącej produktów jakimi są taśmy specjalistyczne. Jako liderzy z całą przyjemnością doradzimy naszym klientom zarówno w doborze odpowiednich rozwiązań jak i również pomożemy w zrozumieniu różnic między poszczególnymi taśmami.

Rozumiemy że dla swojej firmy poszukują Państwo produktów i usług na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści zapewnią Państwu doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego gatunku stali oraz w dobraniu parametrów mechanicznych i technicznych.
Rozwiązania dostarczane przez naszą firmę z powodzeniem sprawdzają się w wielu sektorach przemysłu.

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym specjalistą:

lub wysłanie wiadomości na adres

pomoctechniczna@loob.com.pl

a niezwłocznie nasz specjalista skontaktuje się z Państwem.

Masz pytania?
Napisz do nas

* - pola obowizakowe


Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz RODO i sposobem przetwarzania danych osobowych przez firme Loob Sp. z o.o. Sp. k.
LOOB Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Pod Młynem 19
40-313 Katowice
Taśmy sprężynowe
Taśmy precyzyjne
Taśmy wąskie
Taśmy sprężynowe
Taśmy precyzyjne